07:00

08:00 - התכנסות ורישום: הוועידה השנתית להדפסה תלת-ממדית

08:00

09:00 - ברוכים הבאים לוועידה השנתית להדפסה תלת-ממדית

08:00

דברי פתיחה

08:10

הקדמה
יריב  ענבר

08:25

מליאה מרכזית

08:25

The Added Value of Community
Siert Wijnia

08:40

בהרצאה יידונו הנושאים הבאים: גישות לבחירת חומרי גלם  וטכנולוגיה מתאימים להדפסה במסגרת מחזור חיי הפיתוח * תובנות לבחירה של חומרים תרמופלסטיים או פוטופולימרים בהקשר ליישום הספציפי * אפשרויות לקיצור זמני הפיתוח על ידי... (קרא עוד)
זהבית רייסין

09:00

What can you do with low cost, full color, 3D printing
Graham Linsdey

09:15

דרך סיפורם של מגוון יישומים הניתנים למימוש בהדפסה מלבד אבות טיפוס,  יוצג הערך המוסף של מדפסות תלת-מימד מקצועיות כפתרון רב תחומי למגוון הצרכים בתהליך פיתוח המוצר.
זיו שדה

09:30

ההיבטים השונים של רישום מדגמים וסימני מסחר תלת-מימד
עו"ד אביב אילון

09:45

משאף הקנביס הראשון בעולם, פרויקט טכנולוגי מורכב שפותח בקצב חסר תקדים בהתבסס על יכולות הייצור של מדפסת תלת מימד. Syqe חיה ונושמת הדפסה תלת ממדית כחלק מה-DNA הארגוני.
פרי דוידסון

10:00

הפסקה

10:20

בוועידה יוצג פיתוח חדש, אשר למעשה ממציא מחדש את המושג "כסף מזומן". כיום, כאשר מערכות מטבע וירטואליות קהילתיות (בדומה לביטקוין, אבל עם תועלות קהילתיות) מתחילות לתפוס תאוצה, המסחר והחלפת המטבע הוא אונליין בלבד. הרעיון... (קרא עוד)
שחר גפני

10:45

ההרצאה תיסוב סביב הפגיעה האפשרית בזכויות קניין רוחני ותיגע בנושא בקצרה ותדון בנקודות הבאות: * רקע כללי לעולם הקניין הרוחני, * שאלות למחשבה לגבי קונפלקטים בין טכנולוגיה למשפט ובין טכנולוגיה ותיקה לזו החדשה * נקודות... (קרא עוד)
מיכאל נגרין

11:00

סביבת העבודה הממוחשבת פתחה עולם של "אפשרויות בלתי מוגבלות" עבור המתכנן, המהנדס, הארכיטקט והמעצב, וטכנולוגיית ההדפסה התלת ממדית מאפשרת היום לקחת את העיצוב הדיגיטלי ולהביא אותו לכדי ממשות בצורה פשוטה, מהירה וחסכונית.... (קרא עוד)
רועי זוהר

11:15

מרחב צלול - התבוננות חדה בעולם התלת-מימד
צביקה גרינברג

11:30

הדפסת כפות ידיים, זרועות ואיברי גוף באמצעות מדפסת תלת-מימד
ד"ר יחזקאל שוטלנד

11:45

במהלך שנות עבודתי בכתר פלסטיק חקרתי לא מעט את האופן שבו מתייחסת התעשייה למבנים הנדסיים וכן למדתי להכיר את דפוסי החשיבה המלווים תכנון מוצרי צריכה.

בהרצאה זו אנסה להציג זווית מעט אחרת על תעשיית מוצרי הצריכה ואת... (קרא עוד)
חגי פז

12:00

בעולמנו כיום המוצרים עוברים תהליכים של מחקר, עיצוב ותכנון, וייצור המוני. העולם החדש שנפרש לפנינו מציג מגוון רחב יותר של מוצרים ויצרנים, עם אפשרויות רבות יותר, המותאמות אישית לצרכנים. ההרצאה תציג את המתהווה כיום ואת... (קרא עוד)
אור כהן

12:15

המפעל של המחר:

מהפכת הייצור האישי ואיתה מכונות הייצור מונחות המחשב, ובראשן מדפסות התלת מימד, יוצרות שינוי תפיסתי בדרכי הייצור.

מפעלי המחר כנראה ייראו אחרת מהמצב המוכר כיום ויקבלו צביון קהילתי כדוגמת מעבדות... (קרא עוד)
רויטל נדיב
אוהד מיוחס

12:30

ארגונים ומפעלי תעשייה מגלים, שמרכזי חדשנות ארגוניים הם דרך לא יקרה לאפשר לעובדים לתת ביטוי לרעיונות יצירתיים. בהרצאה ייבחנו מקרים שבהם מרכזים אלה מטמיעים תרבות של חדשנות בארגון ומובילים לתהליכים ומוצרים טובים יותר.
תום סופר

12:45

13:45 - סיום וארוחת צהריים

Open Accessibilty Menu